Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Menu Zamknij

Znasz swoją wartość. Kochasz ciepło, dobro, piękno i prawdę. Cenisz swoje zasoby.

Pragniesz przebywać tylko z dobrymi ludźmi, zapraszać do siebie mądre i prawdziwe myśli, brać udział w karmiących wydarzeniach i wypełniać swój świat starannie wybranymi przedmiotami wysokiej jakości, które Ci służą.

Jeśli ten opis jest choć trochę o Tobie, to znaczy, że Jej Rzeczy stworzyłam także dla Ciebie.

Jej Rzeczy to wybór potrzebnych przedmiotów w kobiecym klimacie. Przedmiotów wybranych z całą możliwością wybrednością na drodze poszukiwania

jakości,

trwałości,

piękna,

materiałów jak najbliższych naturze,

kolorów, wzorów i fasonów, które nie przeminą wraz z modą,

karmiących, przydatnych, dobrych treści.

Siostrzane Rady to zbiór wartościowych książek, kursów i artykułów, związanych z byciem kobietą i po stronie materialnej, i po stronie duszy. Porady dla kapłanek ogniska domowego, karmicielek, mam, wrażliwych i bogatych istot duchowych.

Jej Rzeczy Dla Ciała to jak najbardziej naturalne, jak najprostsze eliksiry dla widocznego odżywienia i ochrony skóry. I receptury mądrych, doświadczonych kobiet na pielęgnację ciała.

Jej Rzeczy Dla Duszy to prawdziwe i cudowne historie, balsamy dla tego, co mamy w środku.

Jej Rzeczy Dla Domowego Ogniska to podstawowe, potrzebne wyposażenie każdego domu. Rzeczy piękne, trwałe, wykonane z naturalnych materiałów, piękne pięknem niezależnym od chwilowych mód. I podpowiedzi, jak czarować swój dom.

Jej Ubiór to wybór pięknej, kobiecej odzieży wykonanych w pełni lub ze znaczną przewagą z naturalnych materiałów.