Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Menu Zamknij

Pęki Wiedzy: Produktywność, czyli czasem przytul swoje męskie, by nie dać się wchłonąć Chaosowi

Kobieta i planery, kobieta i listy, kobieta i mierzalne cele, kobieta i produktywność?

W nas życiem i pięknem jest chaos, jest podążanie za uczuciem, za sercem, za flow, za inspiracją, za tym, czego mężczyźni nie są zdolni odbierać zmysłami. Nieraz idziemy przez świat jak przez tajemniczy ogród. Bez planu. Lub zmieniając go za co drugim zakrętem. To jest potrzebne w świecie.

Ale i my, kobiety, mamy swojego wewnętrznego mężczyznę. Taki mały ułamek nas, który czasem musi wyjść nam ratunek, jak bracia czy książę, wkraczający w beznadziejnych momentach w baśniach i mitach.

Ten mężczyzna, który stawia nas do pionu, otrzeźwia, kiedy za daleko, za bardzo się w ten ogród zapuszczamy, tracąc nieraz prawdziwy ogląd rzeczywistości.

Jeśli jesteś tą, która potrzebuje trochę takiego poukładanego, rozumowego męskiego, zerknij sobie na paczkę 5 ebooków, 14 ekursów i 26 pomocych gotowych do druku. By poznać się trochę z planowaniem i codziennych spraw, i większych celów. By mieć wieczorem czas na dobrą książkę i by spełnić swoje najgłębsze marzenia.

Pęki Wiedzy: Produktywność sprzedawane są tylko do 25 lutego.

A Pęki Wiedzy polegają na tym, że materiały sprzedawane są w paczkach i w sumie przecenione są o ponad 90% w porównaniu do kupowania każdego materiału osobno 🙂

Make the Most of Every Day  - 97% off!

Powiązane Teksty